FBinstagramG+bloglovin'pinterestyt


Coffee StarsHej kochani! 
Dzisiaj mam dla was recenzję kolejnej płytki od BPS, którą ostatnio dostałam w ramach współpracy. Bardzo lubię brązowe gradienty i właśnie taki, rozgrzewający napój kawowy pokażę wam w tym poście.
Płytka sprawuje się całkiem nieźle, choć widać, że uzyskanie wyraźnego wzoru jest dosyć ciężkie. Raz gwiazdki są pełne, raz nie. Jesteś w stanie nauczyć się ją obsługiwać, ale trochę to trwa. BPS obiecało mi nową wersję tej blaszki, więc będę mogła porównać te wzory.

Tę płytkę (w nieco innej, lepszej wersji) możecie kupić tutaj oczywiście na BORN PRETTY STORE w zakładce NAIL ART. Jeśli użyjecie mojego kuponu LNX31 dostaniecie zniżkę 10%

To, że dostałam ten produkt w ramach współpracy nie wpłynęło na moją opinię na jego temat.

Jeśli Ci się spodobało, zaobserwuj mnie!


Polub mnie na Facebook'u              Obejrzyj na YouTube              Przypnij na PinterestPokochaj na Bloglovin                       Dodaj na Google+                 Śledź na Instagramie

10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi

  1. Piszę z informacją iż Paznokciowy Team został zamknięty. Wspólnie z Zaczarowaną podjęłyśmy decyzję o zakończeniu Paznokciowego Teamu.
   Niestety czasy jego świetności już dawno minęły i już naprawdę garstka dziewczyn angażowała się w ten projekt wobec tego nie ma sensu na siłę tego ciągnąć.
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Aż muszę swoją sprawdzić, czy też się tak źle odbija. Nawet jej nie odpakowałam, tak mnie wkurzyły rozmiary wzorków. A widzę, że u ciebie prezentuje się bardzo fajnie. Świetny gradient!

  OdpowiedzUsuń
 3. Użyłabym je raczej na czerwonej bazie jako motyw norweski :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne połączenie :) mam nowszą wersję tej płytki i bardzo podoba mi się właśnie ten wzór :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli Ci się u mnie podoba, zostań na dlużej ;)

 

Polecam

Polecam

Polecam

zBlogowani

Polecam

Polecam