FBinstagramG+bloglovin'pinterestyt


Moje dzieci moja mama// Frankenstain


Jakiś czas temu opowiadałam wam o moim pierwszym dziecku- czarnym holograficznym "nibytopiasku". Dzisiaj powracam z nim i blado różowym drugim bobasem.

Moja mama podczas wizyty w Polsce wyraźnie wyraziła swoją chęć do zmalowania jej jakiegoś zdobienia z moimi własnymi lakierami. Oto to, co z tego wyszło :)

Not so long ago I showed you my first baby - Holographic black "almostsand". Today I come back with it and second little pink baby.


W bladym różu zmieszanym z brązu, czerni (?), bieli, czerwieni i Bóg jeden wie z czego to to powstało jeszcze. Chyba z 10 różnej maści brokatów (ostatnio w ogóle ich nie używam, nikt nie chce ich z wyprzedaży kupić, a po co mają leżeć i się marnować?)

The pale pink base was mixed from black, brwn, white, red, and only God knows what else. I think I mixed about 10 different glitters (cause I don't use them anymore, why should they go to waste?)Lakier jest dosyć kryjący, niestety do tego stopnia, że przykrywa pierwszą położoną warstwę. Co za tym idzie niektóre brokaty w ogóle znikają z paznokcia :(  O dziwo brokaty się nie osadzają, a nawet łatwo je wyłowić ;)

Postanowiłyśmy z mamą nazwać go Topsy Pinky.

The polish is quite good in the terms of opacity, sometimes it's a disadvantage, because it covers the glitters from the first coat. On the other hand it's suprising, that I don't have to fish any of the glitters, and they don't sink at the bottom.

Me and my mom decided to call this baby "Topsy Pinky".


Moje poprzednie dziecko Holo Lolo, mogłyście zobaczyć w tym poście

My first baby you could see here

Posty, w których pokazuję wam moje frankeny, postanowiłam nazwać serią Frankenstain. Jeśli chcecie zobaczyć więcej moich dzieci, zapraszam do tej etykietki :) Może wy zaproponujecie mi co jeszcze powinnam zmieszać? W planach mam pastelowe neony! uch będzie przy tym roboty ^^ ale jaka zabawa!

I decided to call The Frankenstain Series all of the posts where I show you my frankens. If you are interested in my play with colors I highly reccomend the Frankenstain badge. I wait for your suggestions what I should mix next. For sure you'll be seeing pastel neons, cause I definitely gonna make them!

Jeśli Ci się spodobało, zaobserwuj mnie!

Polub mnie na Facebook'u              Obejrzyj na YouTube              Przypnij na Pinterest
Pokochaj na Bloglovin                       Dodaj na Google+                 Śledź na Instagramie


7 komentarzy:

 1. Podoba mi się to zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietny ten róż i bardzo fajne zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie to wygląda, jeszcze nie widziałam podobnego zdobienia :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny lakier! Masz oko do dobierania tych kolorów, mi by pewnie wyszły wszystkie jakieś brudne i brązowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. It's really nice and I like. :-)

  I will need to try and franken sometime! :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne mani, a ten Twój róż wciąż mnie zachwyca :D

  OdpowiedzUsuń

Jeśli Ci się u mnie podoba, zostań na dlużej ;)

 

Polecam

Polecam

Polecam

zBlogowani

Polecam

Polecam