FBinstagramG+bloglovin'pinterestyt


Bananowy raj

Dzisiaj mam dla was kolejny raczej długi post, bo będzie w nim prezentacja lakieru, oraz prezentacja trzech płytek :)

Poznajmy bohatera tego odcinka- bananowy lemax wchodzący w przybrudzoną zieleń, który już wystawiłam na sprzedaż. Stwierdzam, że zdecydowanie nie jest to kolor dla mnie. W sumie z samym lakierem nie ma tragedii, ale jego kolor do mnie nie przemawia. Na jego tle postawiłam na typowy pokaz możliwości płytek, całość nie trzyma się kupy, po prostu chciałam wam pokazać jak wyglądają. Konkretne zdobienia już niedługo na blogu :)


Tutaj macie wersję filmikową tej recenzji z demo jak się nimi stemplujeNapisałam do BPS, że płytki różnią się od tych ukazanych na ich stronach i odpowiedź była taka, że ponieważ używali ich sami i stwierdzili, że wzory nie są wygodne (czyt. za małe), to zmienią ich wygląd. Wzorki kwadratowe są sporo za małe na paznokcie, a mieszczą się u mnie tylko dlatego, że użyłam pewnego triku przy stemplowaniu, jeśli obejrzycie filmik, będziecie wiedziały o co chodzi :)

Jeśli płytki się wam spodobały (w nieco innej, lepszej moim zdaniem wersji) możecie kupić je tutaj:


oczywiście na BORN PRETTY STORE w zakładce NAIL ART

Jeśli użyjecie mojego kuponu LNX31 dostaniecie zniżkę 10%

To, że dostałam te produkty w ramach współpracy nie wpłynęło na moją opinię na ich temat.

Jeśli Ci się spodobało, zaobserwuj mnie!


Polub mnie na Facebook'u              Obejrzyj na YouTube              Przypnij na PinterestPokochaj na Bloglovin                       Dodaj na Google+                 Śledź na Instagramie

7 komentarzy:

 1. Bardziej podobal mi się solo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie rzucil mi sie w oczy na wyprz, a ladny jest!

  OdpowiedzUsuń
 3. no przyznaję niektóre blaszki wpadły mi w oko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie, dostałaś stare wersje... ostatnio kupiłam cały set ich płytek i na szczęście dostałam nowe wzory - są o wiele większe, bez problemu "chwytają" nawet długie paznokcie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Doskonały efekt, estetyczne wykonanie. Masz bardzo łady kształt paznokci, każdy kolorek będzie się na nich ślicznie prezentował. :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli Ci się u mnie podoba, zostań na dlużej ;)

 

Polecam

Polecam

Polecam

zBlogowani

Polecam

Polecam