FBinstagramG+bloglovin'pinterestyt


Paznokciowy team+ wyniki kolejnego etapu "inspiruj się kokietką"
Kochani mam dla was kolejne wyniki naszego projektu. Ale zanim do tego przejdę łapcie nowy Paznokciowy Team :) Tym razem pomysł wybierała Kasia

Zdjęcia robione były w nocy, wiec przepraszam za ich jakość. Kto zgadnie jaką metodą robiłam kreski? :)
A teraz zwycięzcą zostaje.... uwagaaaaa! Kala!! Alizal byłaś blisko, ale kala urzekła nas uwzględnieniem cyrkonii jako głównego punktu mani.

gratulacje :) Tradycyjnie banerek umieszczony zostanie wieczorkiem, jak wrócę z pracy (tym razem jednak już w nocy, bo mam dodatkowe zajęcia jutro).

http://kala1990.blogspot.com

Aby obejrzeć inne prace zapraszam was ponownie do zakładki "galeria prac", która znajduje się w górnym menu.

Nowy temat to MAT :) Jeśli któraś z was nie dysponuje matowym top coatem, to macie trzy sposoby- pierwszy to przytrzymać wilgotny jeszcze lakier nad parą wodną (najlepiej z gotującej wody), ale uważajcie, żeby się nie poparzyć :) drugi to zrobić własnoręcznie mat z mąki (sposób dostępny na yt i u nas na blogu, w jednym z pierwszych postów), trzeci to zaopatrzyć się w mat w Rossmanie (Lovely wydało swój własny top), albo poczekać na kolejny temat :)

Banerka w tym tygodniu nie będzie, bo nie mam czasu go stworzyć, więc pozostaje jedynie baner ogólny, który macie na swoim pasku bocznym :) Kolejną niespodzianką jest to, że wydlużamy czas projektu do prawie trzech tygodni, bo niestety mam zawirowanie w pracy i nie daję rady ogłaszać wyników w środku tygodnia. Tak więc wyniki tego etapu będziecie miały w sobotę 19 października (moje urodziny :D) i do 18.10 musicie wykonać pracę. Następnym etapem będzie halloween, więc się szykujcie już również na niego (prace na halloween będą dodawane dopiero po 19.10 do zakładki, żeby nei robić bałaganu :)

11 komentarzy:

 1. Kreseczki są albo naklejkami, albo malowane na szablonie ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocze zdobienie :) lubię takie geometryczne wzory :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o jak się cieszę :) pierwszy raz coś wygrała ;) też sądziłam, że wygra alizall ale to ja :) Dziękuje Bardzo ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. kreski to tasiemka :D zdobienie wygląda prześwietne! tak geometrycznie i trochę schizowo, ale świetnie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. kreseczki jak od linijki ;) fajne zdobienie:)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli Ci się u mnie podoba, zostań na dlużej ;)

 

Polecam

Polecam

Polecam

zBlogowani

Polecam

Polecam