FBinstagramG+bloglovin'pinterestyt


Dmuchawce, latawce, wiatrDzisiaj chcę wam pokazać pracę, którą w końcu wykonałam na paznokciowy team :) już dawno nic do niego nie dodawałam, więc postanowiłam w końcu usiąść i popracować :) (banerek z prawej)

Wybaczcie za skórki, ale nie mam czasu się nimi zająć :( A no i lakier też już nie pierwszej jakości, bo gram namiętnie na gitarze, kto też miał ten instrument w rękach wie jakie to zostawia ślady na lakierze.

I wanna show you a design I made especially for "Nail Team"- a group I am a member of. It took me some time to create something for them, but here it is :) there is a banner of it on the right- Paznokciowy team, feel free to push that banner and see others :)

I'm sorry for the condition of my fingers, but I have no time at all for them. There are some faults too, because of me playing on the guitar everyday.
Pamiętacie o sprawdzaniu zakładki "Inspiruj się Kokietką, galeria prac"? tam możecie obserwować dokonania naszych cudownych obserwatorek, a my co dwa tygodnie wybieramy zwycięzcę i umieszczamy jego banerek w widocznym miejscu :)

Do you know about our project "Inspired by Kokietka"? We have a special tag for it "Inspiruj się Kokietką, galeria prac". Check it out for beautiful works of our followers :)

14 komentarzy:

 1. Trochę słabo widać na tym jasnym kolorze bazowym. Ale ogolnie wzorek ciekawy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to prawda, ale miał być właśnie taki delikatny :)

   Usuń
 2. bardzo podoba mi sie motyw dmuchawca na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądają pięknie. Tak delikatnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie mi się podoba ten motyw:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie się podoba, przyjemne, subtelne mani :)

  OdpowiedzUsuń
 6. pięknie! :) delikatnie i ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 7. tak dmuchawce są piękne Twój również;) delikatnie i ładnie ;) ja tez kiedyś zmalowałam dmuchawca tylko niestety nie na swoich pazurkach lecz na sztucznych. Ale na blogu istnieje :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli Ci się u mnie podoba, zostań na dlużej ;)

 

Polecam

Polecam

Polecam

zBlogowani

Polecam

Polecam